• Dzień Ziemi 2023 Sprzątamy dla Polski.

• 23.04.2023
        • Każdego  roku bierzemy udział w obchodach  Dnia  Ziemi  ( 22  kwietnia ).          Dzisiaj  dodatkowo  jeszcze w akcji „Sprzątamy dla Polski”. Uczniowie klas IV-VII posprzątali pobocza ulicy w Zwierznie  i  wykonali prace porządkowe na terenie szkolnym.  Pogoda wyjątkowo nam dzisiaj sprzyjała. Ponadto uczniowie wysłuchali i obejrzeli  filmiki i prelekcje proekologiczne ogólnopolskiego programu  EKOFESTON.

• Uwaga!

• 07.04.2023
        • W dniach 07 i 11.04.2023r. sekretariat Szkoły Podstawowej w Zwierznie będzie nieczynny.

• Turnieju Wiedzy Pożarniczej

• 04.04.2023

• Eliminacje Powiatowe Ogólnopolskiego Turnieju  Wiedzy Pożarniczej :

„Młodzież Zapobiega Pożarom”

1 kwietnia 2023r. w Elblągu odbyły się  Eliminacje Powiatowe Ogólnopolskiego Turnieju  Wiedzy Pożarniczej : „Młodzież Zapobiega Pożarom”. Udział wzięli zdobywcy pierwszych miejsc w  poszczególnych grupach wiekowych podczas eliminacji gminnych.

Naszą gminę i szkołę  reprezentował w najmłodszej  grupie ( klasy I  – IV) uczeń klasy pierwszej -  Antoni Abramowski. Wykazał się bardzo dobrą znajomością zagadnień wiedzy gaśniczo-ratowniczej i praktycznego rozpoznawania oraz  użycia sprzętu strażackiego.

Zdobywcy czołowych miejsc otrzymali dyplomy i nagrody rzeczowe.

Antoni Abramowski  zdobył pierwsze miejsce w swojej grupie i zakwalifikował się do eliminacji wojewódzkich Ogólnopolskiego Turnieju  Wiedzy Pożarniczej :

„Młodzież Zapobiega Pożarom” w Olsztynie